برنامه‌هاي 28 تير، صدمين زادروز دکتر منوچهر ستوده

(۱۳۹۲/۰۴/۲۵)

برنامه‌هاي 28 تير، صدمين زادروز دکتر منوچهر ستوده

نکوداشت صدمين زادروز دکتر منوچهر ستوده روز 28 تيرماه 1392 هم‌زمان با صد سالگي ايشان برگزار مي‌شود.

در اين نکوداشت به منظور آشنايي هر چه بيشتر علاقه‌مندان و فرهنگ‌دوستان، سعي شده سفرهاي بي‌شمار استاد منوچهر ستوده که حاصل‌شان به صورت کتاب يا مقاله منتشر شده منعکس شود. از اين رو نمايشگاهي از کتاب‌ها و عکس‌هاي استاد به مدت 10 روز در محل باغ نگارستان برگزار مي‌شود.

در اين نمايشگاه عکس‌هايي از پروژه‌هاي مختلف نکوداشت شامل رکاب‌زني و کاشت درخت از آستارا تا استرآباد و صعود به قلل مختلف نيز به نمايش درمي‌آيد.

همچنين در ادامه فعاليت‌هايي که از چندين ماه پيش آغاز شده، در مراسم روز 28 تير، صدمين  نهال در باغ نگارستان کاشته شده و رونمايي از مجسمه استاد که در موزه مفاخر دانشگاه تهران جاي خواهد گرفت، صورت مي‌گيرد.

طرح صد تي‌شرت، صد چهره از ديگر پروژه‌هاي نکوداشت بوده که تعدادي از تي‌شرت‌ها با امضاي چهره‌هاي فرهنگي، هنري و ورزشي در نمايشگاه در معرض ديد عموم قرار مي‌گيرد.

رونمايي از کتاب «سرو کهنسال»، شرح یکصد سال تلاش دکتر منوچهر ستوده که به همت محمدرضا توسلي گردآوري شده نيز در اين روز صورت مي‌گيرد.

شايان ذکر است برنامه نکوداشت صدمين زادروز منوچهر ستوده روز جمعه 28 تير از ساعت 18:30 در باغ نگارستان برگزار مي‌شود. علاقه‌مندان براي حضور در مراسم به نشاني info@drsotoudeh.ir ايميل بفرستند.

 

  تازه ترین خبر ها

دیدار با استاد ستوده در منزلشان

  اخبار پروژه صد سالگی