یکصدو چهارمین سالگرد تولد دکتر منوچهر ستوده

(۱۳۹۵/۰۵/۲۹)

یکصدو چهارمین سالگرد تولد دکتر منوچهر ستوده در حالی برگزار شد که مهمانان ویژه و از جمله سخنرانان این مراسم از بر گزاری آن ابراز رضایت کردند.
استاد غلامرضا سحاب از پیشکسوتان جغرافیا و کارتوگرافی کشور برگزاری این مراسم را عالی ارزیابی کرد و ضمن قدردانی از زحمات همکاران بخش اجرایی افزود که اجرای این مراسم خودجوش توسط جمعی از اعضای کانون راهنمایان گردشگری و جوانان نشان دهنده این است که ما نیازی نمی بینیم کسی از بیرون برایمان کاری را تعریف کند بلکه خودمان از عهده کارهای خودمان برمی آییم. ایشان همچنین برگزاری مراسم را در فضای باز عالی و ارزنده توصیف کردند، از نمایشگاه عکس استاد ستوده با دقت بازدید کردند و ضمن تایید و تشویق فعالیت های انجام شده، از زحمات تیم اجرایی تشکر کردند. استاد سحاب که خود بنیانگزار انتشارات دنیای جغرافیای سحاب است، ضمن تشکر از انتشار یادنامه " ستوده میهن" پیشنهاد دادند که نمونه هایی از این یادنامه توسط انتشارات ایشان چاپ و به عنوان آرشیو در اختیار کانون راهنمایان قرار بگیرد.
استاد جواد صفی نژاد،استاد پیشکسوت جغرافیای دانشگاه تهران که به پدر دانش قنات ایران شهره اند و در مجامع مختلف علمی کشور برایشان مراسم بزرگداشت متعددی برگزار شده است، ضمن حضور از آغاز مراسم و تایید برنامه های اجرا شده و کلیپ های پخش شده، از اجرای گروه موسیقی فروزان که به همت راهنمای فعال گردشگری، محمدرضا افشاری برنامه ریزی شده بود ابراز رضایت کردند و با اعضای گروه موسیقی در پشت صحنه مراسم به گفت و گو نشستند.
آقای سعید بختیاری مدیر موسسه بزرگ جغرافیایی و کارتوگرافی گیتاشناسی نیز مهمان ویژه این مراسم بودند و با توجه به دوستی دیرینه ای که میان ایشان و دکتر منوچهر ستوده بود، ضمن ابراز خرسندی از اجرای این مراسم از نمایشگاه کتاب دکتر بازدید کردند و با مسوولا غرفه نمایشگاه به گفت و گو نشستند.
استاد عبدالله انوار پیشکسوت حوزه جغرافیا،  فلسفه و ایرانشناسی نیز در پایان مراسم رضایت خود را اعلام کردند و همکاران تیم اجرایی را مورد تشویق و تقدیر محبت آمیز خود قرار دادند.

http://chtn.ir/Default.aspx?tabid=84&articleType=ArticleView&articleId=114424

 

  تازه ترین خبر ها

دیدار با استاد ستوده در منزلشان

  اخبار پروژه صد سالگی